Zlaté obrúčky

Zlaté svadobné obrúčky sú vyrábané s najvyšším dôrazom na detail a kvalitu. Pri výrobe svadobných obrúčok máte možnosť výberu zo širokého vzorkovníka, prípadne výroby podľa Vašej predlohy alebo návrhu. Obrúčky môžu byť vyrobené zo žltého, bieleho, červeného, ružového zlata alebo každou ich kombináciou. V našom zlatníctve máte možnosť použitia vlastného zlata pri výrobe obrúčok. Obrúčky vyrábame z 14 karátového alebo 18 karátového zlata, ktoré môžu byť zdobené nezničiteľným briliantom, ktorý Vás bude sprevádzať celý Váš život.

Parametre obrúčky

Profily obrúčok

Dôležitou vlastnosťou zlatých obrúčok je aj ich profil. Ten vplýva ako na komfort pri ich nosení, tak aj na ich vzhľad a množstvo použitého zlata. Vybrať si môžete zo šiestich rozdielnych profilov obrúčok.  Možnosť výroby obrúčky s iným profilom po konzultácii.

Plochá obrúčka

možnosť zhotovenia v šírke od 3 mm do 12 mm

Zaoblená obrúčka

možnosť zhotovenia v šírke od 4 mm do 12 mm

H – hrúbka kovu, z ktorého je obrúčka vyhotovená
Š – šírka kovu, z ktorého je obrúčka vyrobená
Vo – hrúbka zaoblenej časti z vonkajšej strany obrúčky (vždy 0,8 mm, po dohode možnosť vytvoriť aj iný druh zaoblenia)
Vv – hrúbka zaoblenej časti z vnútornej strany obrúčky (vždy 0,5 mm, po dohode možnosť vytvoriť aj iný druh zaoblenia)

šírka obrúčok

Šírku svadobných obrúčok vieme prispôsobiť presne Vašim požiadavkám. Obrúčky je možné zhotoviť od šírky 3 mm až po 12 mm. 

Hrúbka obrúčok

Hrúbka svadobných obrúčok vieme upraviť podľa Vašich predstáv. Hrúbka obrúčok je dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje výslednú cenu a trvácnosť obrúčok. Čím je hrúbka väčšia, tým je vyššia aj váha obrúčok a zvyšuje sa ich odolnosť voči pretlačeniu a poškodeniu. Hrúbka obrúčky sa musí prispôsobiť vybranému profilu obrúčky.

Farby obrúčok

žlté

biele

ružové

červené

Všetky obrúčky môžu byť vyhotovené z 14 alebo 18 karátového žltého, bieleho, ružového alebo červeného zlata. Obrúčky je možné zhotoviť aj kombinované. Môžete si zvoliť ľubovoľnú kombináciu týchto farieb zlata.

Povrchové úpravy obrúčok

Povrch obrúčok môže mať lesklú alebo matnú úpravu. Zvoliť môžete aj kombináciu týchto úprav. Samozrejmosťou je aj možnosť úpravy povrchu ródiovaním.

Ródiovanie je povrchová úprava šperku, vďaka ktorej sa zlepšuje jeho odolnosť, kvalita a životnosť.
Vďaka galvanickému pokovovaniu šperku, počas ktorého nanesieme jemnú vrstvu rhodia na obrúčku, vieme zvýšiť jej lesk, prípadne upraviť a vytvoriť bielu povrchovú úpravu na žltom, červenom alebo ružovom zlate.

Gravírovanie obrúčok

Gravírovanie po povrchu obrúčok sa používa pri dotvorení dekoračných prvkov po povrchu obrúčok, vďaka ktorému sa Vaše obrúčky stanu ešte jedinečnejšími. 

Samozrejmosťou je aj gravírovanie vo vnútornej strane obrúčok.  Do obrúčok je možné vygravírovať ľubovoľné texty, dátumy, ale aj obrázky. Gravírovaný obsah je potrebné zvoliť primeraný k šírke, veľkosti a profilu obrúčok, tak aby bol čitateľný. S prispôsobením obsahu Vám vždy pomôžeme, aby ste boli s výsledným gravírovaním maximálne spokojní. 

Osadenie kameňov

Na svadobné obrúčky osádzame kamene, ktorých počet, veľkosť aj rozmiestnenie s Vami vopred konzultujeme. Ku drahým kameňom odovzdávame aj certifikát pravosti.

Výroba obrúčok
a expresná výroba do 48 hodín

Obrúčky sú vyrábané ručne a ich výroba a dodanie trvá približne 2 až 4 týždne. Po dohodnutí termínu máte možnosť vyskúšania si obrúčky pred dokončením priamo na predajni.

Ponúkame aj možnosť zrýchlenej výroby do 2 týždňov za príplatok alebo môžete využiť aj expresnú výrobu do 48 hodín* s vyzdvihnutím na predajni za príplatok. Cena príplatku závisí na prevedení obrúčok a doby ich dodania.

*48 hodinové dodanie platí pri výrobe základných jednoduchých obrúčok. Komplikovanejšie modely podľa dohody.

Možnosť použitia vlastného zlata

Pri výrobe obrúčok Vám ponúkame aj možnosť použitia vlastného zlata, ktorého cena bude odpočítaná od výslednej ceny obrúčok.  

Doživotný servis

Pri zakúpení obrúčok v našom zlatníctve od nás dostávate darčekové balenie zadarmo a doživotný servis zlatých obrúčok.  

ONline vZorkovník

Obrúčky môžu byť vyhotovené podľa Vašej predlohy, navrhnuté presne podľa Vašich predstáv počas osobného stretnutia v predajni alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky nášho vzorkovníka.

Ak vás zaujali niektoré obrúčky z našej ponuky, neváhajte a kontaktujte nás na t.č.  +421 918 494 533 alebo správou na e-mail obchod@zlatnictvomikael.sk a obrúčky vám naceníme.